Przejdź do treści

Zakończenie Roku Szkolnego 2024/2025 w Bursie Sióstr Urszulanek

We wtorek, 24 czerwca, w naszej bursie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025. Był to wyjątkowy czas podsumowania minionych miesięcy, wdzięczności i radości z nadchodzących wakacji.
O godzinie 17.00 rozpoczęliśmy Mszę Świętą w intencji wszystkich mieszkanek bursy oraz Sióstr wychowawczyń, z prośbą o dobre i bezpieczne wakacje. Eucharystii przewodniczył ks. Patryk, filipin, a oprawę muzyczną przygotowały same dziewczęta, które włączyły się w śpiew oraz grę na keyboardzie, nadając liturgii osobisty charakter.
Po zakończonej Mszy Świętej przedstawicielki bursy złożyły Siostrze Dyrektor oraz wychowawczyniom serdeczne życzenia, wyrażając wdzięczność za cały rok troski, obecności i wsparcia. Nie zabrakło również ręczne robionych upominków wręczanych z uśmiechem.
Następnie dziewczęta udały się na krótką przerwę, by się przebrać – ponieważ czekało nas wspólne świętowanie przy grillu w ogrodzie. W atmosferze radości i relaksu dzieliłyśmy się żartami, anegdotami oraz wspomnieniami z mijającego roku. Po posiłku przyszedł czas na wspólną zabawę – podzieliłyśmy się na dwie grupy i wyruszyłyśmy na grę terenową typu „podchody” w bursie i po ogrodzie. Śmiech i dobra zabawa towarzyszyły nam do końca.
Dziękujemy wszystkim za ten wspólny rok – za obecność, zaangażowanie, uśmiech i każdą chwilę spędzoną razem. Życzymy Wam dobrych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Odpocznijcie, nabierzcie sił – i do zobaczenia we wrześniu!