Przejdź do treści

Pożegnanie Maturzystek 2024

Pożegnanie maturzystek rozpoczęło się wiele tygodni wcześniej samorząd bursy przygotował Quiz na temat życia w bursie a Wiktoria nasza plastyczka namalował każdej maturzystce pamiątkowy portret. W sam dzień pożegnania wspólnie przygotowałyśmy salę i udałyśmy się do Kaplicy Sióstr na Mszę Świętą w intencji dziękczynnej Bogu za wszystkie łaski, jakie otrzymały tegoroczne maturzystki podczas lat spędzonych w bursie oraz prosiłyśmy aby Duch Święty oświecał ich podczas egzaminów maturalnych i wspierał w dokonywaniu życiowych wyborów.

Następnie samorząd zaprosił nas na Quiz, po którym były słowa pożegnania i życzeń od młodszych koleżanek, siostry Dyrektor s. Wioletty i sióstr wychowawczyń. Maturzystki otrzymały symboliczne upominki.

Był tez czas na podziękowania samych maturzystek, wręczyły s. Dyrektor i siostrom wychowawczyniom pomysłowe upominki :). Na zakończenie była kolacja i pyszna pizza. Dziękujemy Wam drogie koleżanki za Wasze świadectwo życia, przyjaźń, uśmiech i wsparcie a w czasie matur będziemy pamiętać o Was w modlitwie.