Maturzystki 2020

maturzystkiKochane nasze Maturzystki, pozdrawiamy Was serdecznie!

Jak to ostatnio bywa w modzie, chcemy was pożegnać on‑line! Nie sposób wyrazić wszystkiego słowami, ale to, co pierwsze rodzi się w sercu, to WDZIĘCZNOŚĆ

Nie odbyło się, niestety, jak bywało co roku, uroczyste pożegnanie maturzystek z częścią artystyczną. Jednak chcemy zapewnić, że jesteście w naszych sercach i modlitwach. Każdego miesiąca jest odprawiana Msza św. w intencjach dziewcząt z bursy i rodzin, a ostatnio szczególnie za Was, drogie Maturzystki. Zapewne młodsze koleżanki też o Was pamiętają z troską.

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony w bursie czas: nauki, odpoczynku, spotkań, chwil dzielenia się sobą nawzajem oraz modlitwy. Byłyśmy razem w radościach i trudnościach. Dziękujemy Wam za otwartość i zaufanie, ubogacanie się nawzajem, za to że byłyście z nami.

Życzymy Wam dużo sił i samozaparcia, aby nie ustawać w przygotowaniach do matury i dobrze wykorzystać przedłużony czas oczekiwania. A potem – „połamania piór!” Życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie.

Kończy się czas szkoły średniej, pobytu w bursie. Wylatujecie, jak jaskółki (z wzorów namalowanych na ścianach bursy), ku dorosłemu życiu. Niech towarzyszą Wam w nim dobre wartości, które starałyśmy się Wam przekazać, a szczególnie duch SERVIAM. Życzymy, gdziekolwiek będziecie, abyście były kobietami pokoju, radości i służby na rzecz drugiego człowieka. Niech prowadzi Was wiara i zaufanie Bogu. Towarzyszymy Wam modlitwą.

mat

WYBIERZ JĘZYK

FACEBOOK

 

WYSZUKIWARKA